Soukromé zápisky z dnešního dne 12.4.

1️⃣ Dnešní den se nám podařilo vypořádat s největším problémem, tedy ne zcela funkční SMS bránou. Není to dokonalé, ale co v našem světě je? Appka prošla revizí a bez problémů ji mohou používat i nevidomí.
2️⃣ Stížnosti jsou nyní převážně na využití baterie. To se pohybuje mezi 10 – 20% za pracovní den. Hlásí se i případy, kde to prý je násobně víc, ale už jsme to s některými vyřešili. Povolení Bluetooth nebo polohy totiž u nich probralo jiné aplikace a ty telefon „vyždímaly“. Bohužel tohle je dáno tím, že vyžíváme extrémně ohnutou technologii, která měla sloužit k něčemu úplně jinému.
3️⃣ Náš PR tým pracuje skvěle. Chystají se nám pomoc dvě ultratěžké váhy. Co je ale ještě lepší, evidentně si několik lidí prošlo aplikaci do absolutního detailu. Za A nám pomáhají hledat chyby a za B nás hájí v diskuzích, vysvětlují (často líp než bych zvládnul já), jak eRouška funguje, kde je její místo v Chytré karanténě a jaký to celé má smysl. Tohle je lepší než cokoliv jiného. ❤️
4️⃣ Dobrý rozhovor o nás teď a tady je s Pavlem Doležalem (https://www.novinky.cz/…/mame-sanci-stat-se-biomedicinskou-…)
5️⃣ Bohužel stále dominuje chaos. Třeba i v opatřeních. Už kdysi jsem tu nadával, když vládní opatření nedávala smysl. Teď se zase do tohoto stavu vracíme. Narvané hobby markety (Tady konččííí frontááá? via Tonda Mlejnek) s odůvodněním, že mají funkční větrání (via blbeček Havlíček), jsou k smíchu. Co by potom měli říkat farmářské trhy, ty funkční větrání nemají? (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207230252151097). A proč je důležité, aby to dávalo smysl? Protože jinak na to budou lidi kašlat. A víte jak je to teď s tím kašlem.
6️⃣ Mám za to, že díky tomuto naši šanci částečně promarníme, byť některá „spojení“ by moghla začít skvěle fungovat (https://www.obnovitelne.cz/…/cesko-muze-mit-mesicne-az-25-…/).
*************
Jo a jinak diskuze nečtu. Jen odpovídám na dotazy u mých FB Twitter postů. Díky tomu zůstávám relativně duševně zdráv. A to samé přeji i vám. Ať se daří a a nějak přežijte letošní neveselé Velikonoce!

Původní post zde: https://www.facebook.com/filip.mezera/posts/10218616049445031

Soukromé zápisky z dnešního dne 12.4.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek