Soukromé poznámky z dnešního dne 6.5.

1️⃣ Dneska jsem měl obrovskou radost. Jak říká bratranec, jsem starý oprýskaný ještěr. Ale jakmile vyběhnu na fotbalové hřiště, omládnu. Přestanou mě bolet záda, kolena… A byť už jsem jenom trenér, ta radost zůstává. Od příštího týdne začínají běžné tréninky. To je můj „starý dobrý svět“ a ten se teď vrací.
2️⃣ Zjistil jsem, že jsem se dostal mezi „ženy ve startupech“. Teda jen jako zmínka (fakt jsme si to se Zuzkou Fialovou nedomluvili) tady: https://www.e15.cz/…/zeny-ve-startupech-covid19cz-special-d… Přesto jsem za tu zmínku moc rád. Ženy v kolektivu jsou velmi podstatné. Bez ohledu na věk se mi se všemy dobře spolupracovalo. Trochu krotily mou chaotickou kreativitu a dávaly jí směr. Poslední dobou se mi kromě Zuzana Fialová (eRouška), o které si můžete přečíst v článku, skvěle spolupracuje s kolegyněmi Pirátkami – Lenka Španihelová (sociální oblast), Libuše Vévodová (školství), nebo Andrea Linhartova (zdravotnictví). Všechny spolu se mnou na podzim kandidují do zastupitelstva Pardubického kraje. A pokud vás štvu já, ale ne Piráti, pak vězte, že je určitě můžete zakroužkovat. Rozhodně do toho světa převážně mužské politiky patří a ty kapříky tam nenechají se jen tak líně proplouvat.
3️⃣ Konečně jsem se dostal alespoň k oprašování mé znalosti angličtiny. Vysvětluji na Evropském pirátském plénu Bluetooth trackovací aplikace. Zatím to vypadá, že mi rozumí. Bod pro mě. Ale dělám spoustu chyb a obecně používám obraty jak tatar. Bod mínus. Snad se to zlepší.
*********************
No a zakončit se musí jak jinak než vtipem. Když už jsem tu psal o ženách, tak tento mě fakt pobavil. Mějte se krásně a usmívejte se na svět.
https://www.facebook.com/www.TerapieZlatnicka.cz/posts/2937468156347916
PS: Samozřejmě nejlíp se mi spolupracuje s vlastní manželkou. To jen tak pro hnidopichy (a pro ní)!

Původní příspěvek zde: https://www.facebook.com/filip.mezera/posts/10218888323571714

Soukromé poznámky z dnešního dne 6.5.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek